הבית > התערוכה > תוכן

הסיווג של דלת עץ

Jan 21, 2017

הדלת ללא הפרדות צבע

דלת מוצק דלת ללא הפרדות צבע עץ הליבה דבק נוספים כגון אורן, אשוח או חומרי מילוי הכניסה. מצורפים עם צפיפות לוח, mumupi מוצק, לאחר בטמפרטורה גבוהה חם דחופים, קו עץ מלא איטום בצד. בדרך כלל מתקדם מלא דלת ללא הפרדות צבע עץ, דלת הליבה הוא אורן לבן באיכות גבוהה, משטח גדול יותר עבור מוצק פורניר. בגלל הצפיפות אורן לבן הוא קטן, קל משקל, קל יותר לשלוט התוכן לחות, שהוא בהיר יותר, משקל הדלת המוצר המוגמר גם לא קל להיות בכושר, שיגעון. בנוסף, מלא דלת ללא הפרדות צבע עץ יש גם מאפיינים רבים, כגון בידוד תרמי, התנגדות למכה, retardant להבה, ועל ההשפעה בידוד עם עץ אמיתי דלת בעצם אותו הדבר.

בשל המגוון של דוגמנות של דלת מוצק ללא הפרדות צבע עץ, עיצוב עשיר, או האירופי עדין לגלף תבניות או עיצובים על העץ, או איות פרח של כל מיני סינים סגנון קלאסי, מודרני או אופנה, קישוט שונים בסגנון הדלת כדי לתת את החלל הרחב לצרכנים הנבחרים.

בנוסף, חומר של הפונה של דלת עץ עכשוויים פורניר, מדבקות נפוצים. דלת העץ בגלל טקסטורת עץ טבעי עשיר, ויפה, התנגדות חריפה לפגיעה, אך המחיר הוא גבוה יחסית; מדבקות של דלת עץ מכונה גם andquot; תבואה doorandquot עץ; כי המחיר הוא נמוך, הוא מוצר פופולרי, החיסרון הוא ביתר קלות שהיא ופחד של מים. מעץ מלא דלת ללא הפרדות צבע יש את המאפיינים של להרגיש חלק, צבע, נוצות איירבראש מטאלי, זה #39; s הגנת הסביבה מאוד, חזק ועמיד.