הבית > חדשות > תוכן

לאחר שריטה של דלת נחושת נגד מיומנויות חמצון

Jul 12, 2017

לאחר שריטה של הדלת נגד נחושת מיומנויות חמצון

דלת נחושת היא דלת מתכת חדשה, בשל המתכת מנחושת, והמאפיינים הכימיים שלה יציבים יחסית, ולכן בדרך כלל ללא תחזוקה רבה מדי. אבל הווילה טונגמן עם נחושת באיכות גבוהה מעובד לאחר צבע תרסיס צבע בטמפרטורה גבוהה לאחר דפוס, אם פני השטח של הצבע היה שרוט, אשר ייחשף בתוך צלחת נחושת. חיי הדלת נחושת הוא ארוך מאוד, אבל במהלך השימוש של בליטות של צלחת נחושת חשוף בלתי נמנע חייב להיות זמן רב חמצון של האוויר, וכתוצאה מכך נחושת ירוקה. לכן, בתהליך של שימוש בדלתות נחושת, עלינו תחילה להיות זהירים של מתג הדלת נחושת, וכדי למנוע ממנו להיות חפצים חדים שרוטים, אם הוא שרוט, אלא גם לנקוט צעדים קטנים כדי למזער את הנזק נחושת דלת.

ראשית, אתה יכול הראשון שרוט את המקום נקי, ולאחר מכן צבוע בדלת נחושת פצע לק ציפורן או שמן נגד חלודה לעשות נחושת בידוד אוויר, ובכך להאט באופן משמעותי את החמצון של דלתות נחושת.

שנית, אם הזמן והתנאים מאפשרים, בדרך כלל עם ניקוי על לשפשף הדלת הדלת נחושת, ויבש עם מגבת יבשה, לטווח ארוך יבש הדלת נחושת יובש יבש יכול גם לעכב את החלודה הדלת נחושת. לא משנה איזה סוג של דלת מתכת, יש תהליך של חמצון על ידי האוויר. דלת נחושת אינה יוצאת דופן, אבל דלת הנחושת יחסית לקטגוריות אחרות עבור קצב החמצון הוא איטי יותר. לכן, תחזוקת היומיום הנכון של דלתות נחושת, לעתים קרובות לעשות את ניקוי הדלת נחושת יכול מאוד לעכב את דלת הנחושת על ידי זמן חמצון האוויר, ובכך לשפר באופן משמעותי את חיי הדלת נחושת.