הבית > חדשות > תוכן

השוואה של יתרונות בין נחושת דלתות דלתות אחרות

Aug 08, 2017

השוואה של יתרונות בין נחושת דלתות דלתות אחרות

דלתות נחושת מפואר בחצר מחוץ לשולי הגג של הדלת נחושת יוצרים גדולים, אלגנטי, כמו הדלת רגילים, אמנם קטן, אבל גם עשיר ומכובד, טעם טוב. דלתות נחושת לפי שימושים דקורטיביים ניתן לחלק יוקרה וילות נחושת הדלת, הדלת אמא נחושת וילה, דלת זכוכית נחושת יוקרה, דלת חדר השינה נחושת, דלת נחושת מסתובבת אוטומטיים, דלת המעלית נחושת וכן הלאה. באותו הזמן גם עוסקת בייצור של קישוטי נחושת, ברונזה סימנים, נחושת מדרגות מעקות, נחושת חלונות, נחושת הקלה ציורי קיר כגון עבודות נחושת דקורטיביים.

1, אפקט צבע מעולה, אם בחרתם דלת פנים, דלת נחושת קן האהבה שלך בעל מרקם ייחודי. בנוסף, הצבע תוקנו, אף פעם לא תוכל להשיג אותו עיטור, עם חומרים אחרים של היתוך גרעיני. לפעמים, טכנולוג ישתמש כתם או צבע כדי לשפר את הטעם הקלאסי ואת היופי של דלתות נחושת.

2, השני להפוך אותם מזוגג, כך הדלת נחושת נראית מבריקה מאוד, טוב מאוד נעים. אולי ראיתם בניינים בסגנון הישן, וזה קל למצוא דלתות נחושת בתדירות די גבוהה. חרף גילם של מאות שנים, הגיל הוא כמו חדש כמו פאר. הם ממש קלאסי פרויקטים, לכן תמצאו שיש לאנשים הישנים ביותר בתים לאמנות דלת פנים.

3, כמעט אין צורך להמשיך, הוא היתרון העיקרי הדולות באמצעות התקנת דלתות פנים, הם צריכים מעט מאוד תחזוקה. כמובן, חומרים רגישים לחות, אבל זה יכול לשמש בקלות עבור תחזוקה מונעת. תשלם עם דלת צבע נחושת, תוחלת החיים שלה יעלה סעפת. אם אתה יכול לסיים מעיל, תוחלת החיים יכולים לגדול כדי מדהים. דלתות מקורה מופיעות בדרך כלל מנפחם, מתעקם הזדמנות עבורם להיחשף לא יותר מדי הגשם, גם מהדלת נחושת סביב האקלים, או השריטות על הדברים החיצוניים, תחזוקה טובה של הדלת נחושת לפני השטח, כך הם יכולים לעבוד בזמן, ניסים עמיד.

4. להפחית את עלויות האנרגיה ותוכניות, כמו חום שלהם זורחת הרבה, דלתות פנים שלך יכול לצמצם משמעותית את עלויות האנרגיה ואת השירות. את החיוב החודשי שלך תוביל להורדת, במיוחד בחורף. דלתות נחושת יכול להפחית את הביקוש ציוד כגון חימום מקורה, אשר בהכרח מתכוון צריכת חשמל נמוכה, להוריד את תעריפי החשמל בהתאם. דלתות אלו הם גם insulators מעולה, כאשר אתה חושב שיש להם איזה אובדן היכולת שלהם בידוד, במידה מסוימת, אתה תמיד יכול להוסיף דלת נחושת גומאוויר, עושה אז יש האפקט של מניעת אובדן חום.