הבית > חדשות > תוכן

דלת נחושת א מין מראה ומעשיות הם מוצרים מאוד אידיאלי הדלת

Sep 14, 2017

מהי הדלת נחושת? דלת נחושת, זוהרת, להרגיע, כבד, לתת לאנשים נמצא לעתים קרובות תחושה חגיגי ומלא קדושה. Tongmen, נהגה לשמש בבתים עמוק עד שני סמל הזהות הוא גם מחסום חזק להגן על הדלת של המכשול חזקה. עכשיו הדלת נחושת החלו להופיע הבית הוצג לדירה, הווילה מראהו ברינג יוצא דופן. תכונות הגבוהות הם גם פופולרי על ידי המארח מכובד כמו.

מה הם היתרונות של דלתות נחושת?

1, דלת נחושת הוא סוג של מראה ומעשיות הם מוצרים מאוד אידיאלי הדלת, עם אווירה קלאסית ואינטרנט קונוטציה עמוק, ואת הבטיחות של הדלת הוא גם גבוה יותר, יכול להיות כשיר "שומר".

2, מעשי: נחושת היא מתכת יציב מאוד, הביצועים שלה נגד קורוזיה היא גבוהה מאוד, דלתות נחושת הם עמידים יותר מאשר דלתות רגילות, לא רק שלא קיים דפורמציה, פיצוח בעיות, אורך חיים.

3, אסתטיקה: הסיבה למה הפייבוריט ליד הדלת נחושת, במידה רבה עם תהליך דקורטיבי בסדר שלו, טכנולוגיה נחושת מעולות בשימוש הדלת נחושת, בעיקר לאחר הקלה מסוימת, חלול, זייף תבנית, תבניות המשמח

4, אבטחה: נחושת דלת עם מנעול ההיי-טק, anti-theft ביצועים טובים יותר.

לכן, הדלת נחושת הוא סמל של זהות, לא רק משטח של יוקרה, זה מורשת תרבותית של המופע

תהליך הייצור Tongmen ותהליך הייצור?

ראשית, את הדלת נחושת ריתוך בתהליך הייצור ותהליך הייצור: הפקת נחושת דלתות גם הצורך להקדיש תשומת לב תהליך ריתוך, דלת נחושת ריתוך בתהליך הוא כדלקמן:

1, האיכות של ריתוך משפיעים ישירות על איכות ההרכבה, ולכן ההתקנה של רכיבים, יש צורך בהחלט לשלוט ריתוך של הפער, בצד הלא נכון של השגיאה, ההתקנה של ההרכבה לאחר הצומת ריתוך כדי להיות מוסמך על ידי רתך מוסמך פיקוח ריתוך.

יומיים לפני הכנת ריתוך

(1) התאספו עם צומת ריתוך טוב אחרי הבידוק לשלם רתך ריתוך;

(2) בדיקת המיקום ריתוך של הפיגומים היא בטוחה ואמינה;

(3) לנקות את האזור groove ריתוך, האלקטרודה אפייה עם הצינור בידוד לאתר ריתוך באתר.

3, ריתוך לעבוד:

(1) כדי למנוע דפורמציה, ריתוך ריתוך באמצעות ריתוך סימטרי (כולל ריתוך, ריתוך אנכי, נוטה ריתוך);

(2) ריתוך תהליך באמצעות ריתוך סיגים, בנוסף ספלאש, נמצאו פגמים מתוזמנים עם זווית שחיקה להסרת פגמים;

(3) ריתוך העבודה הושלמה, האזור ריתוך, ריתוך לנקות אתר העבודה, הועבר ריתוך הצומת הבא.

4, לאחר בדיקה Tongmen ייצור גם צריך לשים לב בתהליך ריתוך, ריתוך נחושת הדלת ריתוך בתהליך:

(1) ניתן לרתך לאחר הקירור, הבדיקה מראה ריתוך;

(2) יהיו ללא סדקים ב הריתוך, המתכת לרתך והחומרים האב מקובעים לגמרי, כל הפתחים מלאים;

(3) ריתוכים לא צריך גלישה.

תהליך ייצור Tongmen, תהליך הייצור:

1, על פי הגודל הממשי של הסצנה, עם מסגרת מולחם פלדה, הממשק על טיפול ריתוך מלא, הנחושת כפתור חיצוני המרותכים יחדיו.

2, שיטות הייצור צלחת נחושת: תפירה ← כיפוף ← מלאכותי הציור ← חמצון כימי ← ניקוי ← טבעי ייבוש ← תרסיס ציפוי (לכה מיוחדת) ← בטמפרטורה גבוהה תנור אפיה (160 ℃ ℃-220).

3, שיטות הייצור של מסגרת הדלת נחושת: ← גשמי חיתוך ← ריתוך ← השחזה חיתוך של ← טיפול נגד חלודה נגד קורוזיה ← panning טחינת ← נחושת הדבק והדבק כיסוי.

4, כאשר ההתקנה של זכוכית זכוכית ונחושת ממשק עם טיפול איטום דבק זכוכית, זכוכית מרובע פלדה ממשק עם מיוחד נגד התנגשות הבר התחתון.

5. ההתקנה של הדלת: על פי המיקום של מסגרת הדלת, על הקרקע כדי למצוא את המיקום הנכון של האביב קבועה, ולאחר מכן התקן את המאוורר דלת נחושת.

6, ההתקנה של נחושת דלתות סטנדרט: נחושת דלתות ודלתות נחושת, הפער בין מסגרת הדלת שווה פחות מ 8 מ"מ, נחושת, נחושת דלתות בין השטיחות של לא יותר מ 2 מ מ

Tongmen צביעה תהליך ותהליך הייצור? לאחר צבע הדלת נחושת, כי השעון אסתטי יותר, השימוש בו, הערך הוא יחסית גבוה, ובכך על ידי האנשים בדרך כלל בברכה. בצבע נחושת בנוסף מראה יפה, כמו קישוט, אבל גם יכול לשפר את עמידות בלאי קורוזיה נחושת, לכן, צביעה בטכנולוגיה שפותחה שדה חדש של טיפול פני שטח.

1, תהליך הטיפול: חביטה חלודה בנוסף תחמוצת - כביסה כביסה - החמצה ליטוש - - וכביסה - צביעה - כביסה - ייבוש ועיבוד שלאחר אחרים

2, החמצה הליטוש מומלץ להשתמש נחושת כבישה פוליש נוזלי לצורך עיבוד. המטרה היא להפוך את השטח פליז מבריק.

3, הסחורה של הנוזל לעבוד, לחומר טבולים את הסחורה, על משטח פליז 2 דקות הופך שחור ציאן, על פי תוצאות הניסוי. השריית זמן הוא 20-25 דקות, שינוי הצבע משטח האיכות הטובה ביותר, יכול לקבל ביצועים טובים יותר נגד חלודה. העובּד ניתן להגדיל הספיגה, חוזרות ונשנות עובי שכבת צבע, ניתן לקבל תוצאות משביעות רצון.

4, אם אתה רוצה להשיג ארד, לאחר שלעיל, יכול להיות בשימוש בנייר זכוכית חיכוך, על מנת להשיג את התוצאות הרצויות.