הבית > חדשות > תוכן

ניקוי נחושת הדלת, אוורור צריך לשים לב לעניינים

Nov 01, 2017

דלתות ברונזה מנוקים, אוורור יש צורך לשים לב, אבל גם ציין כי בחלקים אחרים של הבית לא ישפיע על השימוש של דלתות נחושת בשדה. כיצד להאריך את חיי הדלת נחושת הדלת נחושת, לתת לך יותר נקודות.

1, השימוש דלתות נחושת, לא לתלות את הדלת כבדה מדי או למנוע חפצים חדים לגעת, להתחיל מאפס, לפתוח או לסגור את הדלת לא לעתים קרובות להשתמש בכוח מופרז או זווית פתוחה גדול מדי, כדי לא לפגוע נחושת דלת.

2, לא להשתמש בו עם מים (או פתרון אחר) כדי לפתוח את הדלת, כדי לא לנעול את הצבע. כאשר אתה פותח את הדלת או סובב את ידית הדלת, אל תהיה קשה מדי כדי להקטין את חיי המנעול. צירים, נעילת אביזרים חומרה, משוחרר מיד להדק פעילויות רגילות אחרות. מנעול הדלת לא עובד במצב פתוח, אתה יכול להוסיף את הכמות הנכונה של עיפרון קצף לתוך חור המנעול, זוכר משהו כמו שמן סיכה שמן.

3, (דלת זכוכית) קאבו, סוכן טמא או מים עשוי סדקים חרוזי זכוכית, ולכן אין צורך עיוות. אין להשתמש בכוח מופרז כדי למנוע נזק לכלי זכוכית ופציעה. זכוכית שבורה או גדולה לאחר המסה, הקפד לשאול אנשי תחזוקה מקצועית עבור עבודות תחזוקה.

4, להסיר את הכתמים משטח הדלת (כגון טביעות אצבע) ניתן להשתמש עבור נשימה רטובה, עם מטלית רכה, לנגב עם בד קשה קל מאוד לגרד את פני השטח, הכתם הוא כבד מדי בעת שימוש אבקת ניטרלית, משחת שיניים או רהיטים ניקוי סוכן, טיהור, מיד לנגב. דלת נחושת, כדי לא לדעוך את הפינה של הפנים של נזק חומרי לקצה לא לשפשף לעתים קרובות. מוצרי עץ, להסיר את אבק ושפשף כותנה רכה, אתה יכול להשתמש שואב אבק כדי להסיר. כדי לשמור על פני נחושת, חיי שירות ארוכים, ניקוי קבוע, אבק, שימוש במוצרים דקורטיביים מעץ כדי להגן על פני השטח של נוזל ריפוי.

המעשיות של דלתות נחושת

נחושת היא מתכת יציבה מאוד, יש התנגדות קורוזיה גבוהה, טיפול יומיומי, כל עוד אתה יכול. עם זאת, נחושת היא חומר משמר טבעי, אבל כאשר הרבה גופרית וגופרית, חשופים לשינויים בחומרים כימיים. אז אתה צריך להזכיר לך את הדלת נחושת אם נעשה שימוש בחוץ, כמו הדלת של הווילה, אתה רוצה לתת אותו בתוך מסגרת הדלת, להגן על הגשם מפני הגשם ושלג למטה כדי למנוע את משקעים של גופריתי קורוזיה.

דלת הנחושת כוללת את המאפיינים הבאים:

אבטחה: דלתות ברונזה, היי טק מצויד מנעולים, ביצועים נגד גניבות טוב יותר.

מעשיות: נחושת היא מתכת יציבה מאוד, יש לה עמידות גבוהה בפני קורוזיה, דלתות נחושת עמידות יותר מהדלת הרגילה, לא רק היכן שאין עיוות, אין פיצוח, חיים ארוכים יותר.

אסתטיקה: טונגמנים החביבים במידה רבה על הקישוטים המעודנים שלה, נחושת דקה בדלת הנחושת, בעיקר באמצעות ההקלה הקשורה לשקוע, מזויפת לאחר דפוס ודפוס.