הבית > חדשות > תוכן

דלתות נחושת הפך להיות הבחירה הראשונה לשיפוצים רבים הביתה

Oct 13, 2017

עם השיפור של הסטנדרטים של אנשים חיים, המודעות של אנשים בטיחות מתחזק, חזק יותר, נחושת דלת הפך הרבה לקישוט הבית של בחירה. דלת החצר נחושת בשימוש נרחב, ואחריו הרבה בעיות, זה פגיעה סחף רוח, פרוסט, החיים קצרים, אז הטיפול חשוב מאוד.

שיטה 1, עלים יבשים. במקרה של חלודה או חלודה המצורפת רדוד יחסית, צריך לנסות למנוע את השימוש באמצעים כימיים אחרים לבעבע חומץ, ניתן לעבור יבש שיטת המברשת. השיטה ספציפית היא לבחור מברשת שמן גדול, המברשת על כף התספורת מן השורשים של 0.5-0.7 ס מ יכול לעשות

השתמש.

2, למנעול הדלת הפתוחה, אל תתנו את הידיים עם מים, או שיש פתרון, כך כאשר המנעול תהיה השפעה על חייו של דלתות נחושת, לא נעשה שימוש כוח כזה גדול, כל אלה אנחנו צריכים לשים לב. הדלת היא לעתים קרובות פעיל מעל האביזרים חומרה, ואת זה מתרחשת מתי רופף הצורך בזמן הידוק. כאשר הדלת פתוחה, זה לא זמן רב. אפשר להוסיף כמות מסוימת של עיפרון הליבה למפתח. זכור כי אתה צריך להשתמש. במשהו כמו שמן.

דלתות נחושת 3, בקצוות ובפינות לא היינו צריכים לשפשף, אחרת, וכו ', בקצוות ובפינות שם דהה, שבור. אנחנו להסרת מוצרי עץ מעל האבק, אל תשתמש כותנה רכים לנגב, וצריך לשמש להסרת אבק שואב, זה לשמור את ברק משטח דלת נחושת, לעיתים קרובות לנקותו שימור שלה.