הבית > חדשות > תוכן

כיצד להבחין פלדה רעה דלת עץ

Aug 03, 2017

כיצד להבחין פלדה רעה דלת עץ

עכשיו, פלדה דלת עץ יש ללא ספק להיות הבחירה הראשונה עבור קישוט הבית דלתות מקורה, ישנם צרכנים רבים להבין הרבה ידע על פלדה דלת פלדה ברכש של דלת עץ פלדה כבר מודעות הרכישה הראשונית. קנה פלדה דלת עץ, הצרכנים רוצים להיות מסוגלים לקנות כראוי שלהם באיכות טובה פלדה דלת עץ, איך להבחין באיכות נמוכה פלדה דלת עץ?

ראשית, לשים לב פלדה דלת הדלת הדלת פלדה

באופן כללי, פלדה דלת דלת דלת הדלת חומרי הדלת מחולקים לארבעה סוגים.

1, רב שכבת הלוח פורניר הדלת לכסות: רב שכבתיים חומר PVC מצופה, כי פני השטח הוא תהליך מתאים, השימוש בסביבה לחות גבוהה קל מאוד להרחיב, degumming, דפורמציה, מעופש, במקרה של השפעה חמורה על השימוש בחיים.

2, כיסוי הדלת MDF: השימוש העיקרי של מדבקות משטח MDF לעשות לצייר או להדביק PVC ייצור הסרט, כי לוח צפיפות הוא סיבי קש עם דבק, שנעשו בלחץ גבוה, זה יהיה במים לאחר נפיחות, עובש, עיוות, לאחר הרחבת צפיפות שלה מופחת באופן משמעותי, ובכך להשפיע על כוח הציפורן ועל חיי השירות.

3, דלת פלדה קובע: השימוש מסגרת דלת פלדה של תהליך הייצור, את הדלת ואת הדלת ללא צבע, נוצר על ידי צלחת פלדה, על פני השטח באמצעות תהליך העברת צבע. רוב הדלתות הללו עבור קווים חד צדדית שורה אחת, שיטת ההתקנה ואת דלת עץ זהה פלדה, כך שהוא איבד את המהות של דלת עץ פלדה דלתות פנים חלונות.

4, רב שכבת UV צבע לקצץ הדלת לכסות: הוא סוג חדש של הדלת קובע, רב שכבת הלוח באמצעות העברת עץ, את פני השטח של מסיים צבע UV, מוצרי צבע מלא, בהירים, בשל השימוש בצבע UV מסיים כך מוצרים כדי להשיג את השימוש הטוב ביותר של המדינה, ללא דפורמציה, לא פיצוח, לחות, חום, ללבוש, אין זיהום וכן הלאה.

שנית, אנחנו צריכים לשים לב חזית הדלת פלדה של התהליך

ישנן שתי קטגוריות עיקריות של היבטים הדלת פלדה: תהליך ציפוי 1 (הידוע בכינויו תהליך הסרט) פני השטח של גיליון פלדה מצופה עץ חומר גרגר PVC, הייצור הוא השימוש בחום טמפרטורה גבוהה לחומר PVC מצופה על פני השטח של פלדה, מוצר זה בשימוש בשל שינויי טמפרטורה, לעתים קרובות מופיעים degumming, מתוך הסרט, דהייה ונושאים אחרים, וכן את הבליטה ואת שריטה חזית לאחר הסרט והחלודה מן רציני. 2 העברת תרמית תהליך צבע: צלחת פלדה לאחר פוספטינג נגד טיפול חלודה, ולאחר מכן על ידי תרסיס פני השטח, ולאחר מכן אופים, ולאחר מכן באמצעות טכנולוגיית ההעברה יהיה מודפס על משטח גרגר עץ, לעשות לצייר, לאחר אפייה, רכב צבע הטכנולוגיה מסונכרנת לחלוטין. ביצועים אמינים.

שלישית, חומר הקו

השורות בשוק מחולקות לשלוש קטגוריות:

1, עץ קווים פלסטיק: עץ פלסטיק ציפוי משטח המצע (PVC) או מדבקות צבע, בגלל פני השטח שלה באמצעות התהליך, בשימוש של פורניר ואת המצע בין קל ליפול, נוטה קצף פני השטח, אבקת התשתית ותופעות אחרות;

2, קווי פלדה מפלסטיק: משטח פלסטיק משטח המצע (PVC), בגלל המשטח שלה באמצעות תהליך מליטה, בשימוש של פורניר ואת המצע בין קל ליפול, שם שכבת שכבת קצף וכן הלאה;

3, קווי פלסטיק פלדה לצייר: באיכות גבוהה מפלסטיק פלדה משטח המצע באמצעות העברת עץ ו מסיים צבע UV, מוצרים בצבע מלא, בהיר, כך המוצר כדי להשיג את התנאי הטוב ביותר.

רביעית, עובי של צלחת פלדה

עובי צלחת פלדה הוא החלק הטוב ביותר של איכות המוצר, בשל גיוון מחירי השוק, עובי צלחת פלדה הוא גם שונה, כגון כדי להשיג את פני המוצר חלקה, חלקה, ביצועים יציבים, עובי צלחת פלדה צריך להגיע 0.5mm 0.5 מ"מ מעל, מכה, השפעה השפעה על מנת להשיג תוצאות טובות. וכמה מוצרים באיכות ירודה, להשתמש בצלחת פלדה 0.3mm או מדלל,

כתוצאה מחספוס פני השטח, חוסר דלת פלדה. מוצר זה ברצינות שיבשו את דלת העץ פלדה של הסדר התחרותי הרגיל של התעשייה, לפגוע באינטרסים של הצרכנים, על דלת עץ פלדה של הסוחרים גם להביא תלונות איכות יותר ובעיות לאחר המכירה, השוק המוצע בהחלט להתנגד למוצרים נחותים.

צרכנים ברכישת מוצרי פלדה דלת עץ, יש להימנע באיכות ירודה פלדה דלת עץ, הדרך הנכונה כדי להבדיל כראוי את היתרונות והחסרונות של פלדה דלת עץ דלתות, לבחור מוצרים באיכות גבוהה, כדי לא לסבול זכויות הצרכן ואת האינטרסים.