הבית > חדשות > תוכן

טיפים קטנים כדי לעזור לך להסיר את הנחושת על דלת נחושת

Oct 25, 2017

חומר דלת נחושת היא בעיקר נחושת, נחושת חשיפה לטווח ארוך לאוויר יגרום חמצון הוא מה שנקרא נחושת חלודה, חלודה נחושת הוא נחושת הקשר האוויר ומים הוא תוצאה של חמצון, בדרך כלל ירוק, המכונה נחושת ירוק. למעשה, הנפוץ ביותר הוא שרידי התרבות הלאומית שנחשפו קישוטים נחושת, סוג של ירוק ירוק נפוץ מאוד. הסיבה נחושת יכול להציל אלפי שנים, אבל גם את היציבות יש מערכת יחסים נהדרת. דלתות נחושת על חלודה ירוקה ישפיע קשות על דלתות נחושת נוי. על דלת הווילה ועל דלת הנחושת של המלון, לא ניתן היה להניח לחלודה להופיע בחזית. להלן יציג מספר דרכים כדי להסיר לחלוטין את החלודה על דלת הנחושת. הפוך את ברונזה מדהים כמו חדש!

1, חומץ שיטה בועה. עם מגבת טבול בחומץ, דלת נחושת חלודה לנגב, האפקט יהיה איטי מאוד, אם אתה רוצה להסיר את החלודה, אתה צריך לנגב שוב ושוב. שיטה זו אינה מומלצת, אם כי חומץ יכול חלודה, אבל חומצה קטנה שלו, התגובה הכימית היא איטית, זה עלול לקחת יותר מעשר שעות או אפילו יום כדי להסיר. אז לא מומלץ להשתמש בשיטה זו כדי להסיר חלודה נחושת.

2, שיטת טבילה במים. דלתות נחושת חלודה לפעמים לכסות שכבת חלודה לא יכולים להרשות לעצמנו חלודה, אז אתה יכול הראשון חלוד נחושת לתוך הקערה, ולאחר מכן לתוך הטמפרטורה של 80 ℃ עד 90 ℃ של מים רותחים עד טבילה. 5 דקות לאחר ההסרה, עם מברשת קטנה כדי לנקות, יבש יכול. נתקל חלודה חלודה, אבל גם את המים מחומם כדי רותחים, חלודה כל כך את החלודה.

3, שיטת מברשת יבשה. במקרה של חלודה או חלודה מחוברת רדוד יחסית, צריך לנסות למנוע את השימוש של בועת חומץ ואמצעים כימיים אחרים, והוא יכול לעבור שיטת מברשת יבשה. השיטה הספציפית היא לבחור עט ציור שמן גדול, את המברשת על השיער החום מן השורשים של 0.5-0.7 ס"מ ניתן להשתמש. ראשית להיות דלת נחושת חלודה להיות קבוע, להחזיק את השורש מברשת שמן במברשת שווה, לשים לב לכוח, אחרת ההשפעה היא גרועה, ולאחר מכן שטף עם מים. לבסוף יבש עם מגבת יבשה כדי לשמור על הדלת נחושת יבשה.

4, שיטת חימום. שיטה זו היא בעיקר חלודה חלודה. המרכיב העיקרי של חלודה הוא תחמוצת Ferric, המבנה המולקולרי שלה הוא רופף יחסית, ולכן השימוש בעקרון ההתרחבות תרמית התכווצות יכול לעשות קצת חלודה חלודה. עם זאת, השימוש בשיטה זו, עלינו לשים לב להוסיף מכולה (כגון סירים ומיכלי מתכת אחרים), בנוסף התוספת הטובה ביותר של מים. בעקבות הזמן חימום לא צריך להיות ארוך מדי, מחומם בדרך כלל שלוש או ארבע דקות מאוחר יותר, להסיר את המגבת הרטובה עם כיסוי, חלודה באופן טבעי ליפול. בחר את שיטת חימום חלודה, האובייקט צריך להיות ברזל הוא עדיין טוב חלודה חלודה יחסית חלודה, בהחלט לא יכול להיות קורוזיה רציני הגוף נחושת כבר חלודה נחושת שביר מאוד עם חלודה שיטת חימום, אחרת הגוף נחושת כבר שביר לא יכול לעמוד טמפרטורה גבוהה ומקוטעת, מקוטעת.