הבית > חדשות > תוכן

אחזקה ותחזוקה של דלת נחושת

Jul 25, 2017

אחזקה ותחזוקה של דלתות נחושת

לשמור:

1, במהלך השימוש אובייקטים שאינם קשה, חדים מוצרים התנגשות אובייקטים.

2, הוא אסור בתכלית האיסור חמצון גבוהה, כימיקלים קורוזיבית חזקה מגע ישיר עם המוצר. אם תיצור בטעות קשר עם השטח כימי של המוצר, בבקשה מיד לנקות עם מים, לנגב את המים עם בד כותנה ו מכן ריסס עם סוכן ניקוי על פני השטח של המוצר לניקוי ותחזוקה.

3, בתהליך קישוט, כדאי להקדיש תשומת לב מיוחדת הגנה, על מנת למנוע נזק למוצר; המסגרת הבאה של groove בצורת U עשוי עץ הגנה; אם הקירות צריך לנקות, במיוחד קיר השיש ניקוי, ניקוי הקיר כימיקלים, כגון חומצה אוקסלית וחומרים אחרים יגרום נזק ברצינות את המוצר, בקיר לפני ניקוי, חייב להיות אטום עם הסרט פלסטיק הגנה, היא בהחלט אסור ליצור קשר עם פני השטח של המוצר.

4, לאחר ההתקנה של המוצר, בבקשה בתוך 30 יום המוצר לפני השטח מגן, כדי להגן על הסרט המצורפת למוצר, להשפיע על המראה.

5, לא בכוח יותר מדי כדי לפתוח ולסגור את הדלת; לא בכוח פתח את הדלת.

6, לא ניתן להחיל על המנעול מגוון רחב של נפט וחומרים אחרים, כדי למנוע חסימת חור המנעול. במקרה של דלת אפשרות לפתוח בדרך כלל או בעיות אחרות המשפיעות על השימוש דלתות נחושת, אנא צרו קשר עם שלי החברה שלאחר המכירה.

7, המוצר צריך לנסות להימנע מחשיפה ישירה לרדת גשם, שמש, אם לעיתים קרובות על גשם או שמש ישירה, יקטין את המראה של החיים דלתות נחושת, אם אפשר להתקין את המוצר לאחר גשם או שמש ישירה, מומלץ להתקין את custo מר החופה

תחזוקה:

Tongmen במהלך השימוש הרגיל לניקוי ותחזוקה, מרווח הזמן הכללית של 25 ימים, שיטת הניקוי ספציפי הוא כדלקמן:

שלב 1: אבק על הדלת נחושת עם מטלית.

השלב השני: הנוזל ריסס באופן שווה על פני דלת נחושת; (ניקוי יכול להיות בשימוש בל ומשק אחרים חומרי ניקוי, השוק למכירה)

הצעד השלישי: שלוש דקות מאוחר יותר, עם מטלית כותנה נקייה כדי לנקות את השטח של דלתות נחושת, כתמי בכל פינה.

כזאת כמו במהלך השימוש המפתח הוא קשה להוסיף המנעול, או את הסיבוב היא לא גמישה, בבקשה להחיל עם עפרונות בתוך המנעול לנעול את המנעול