הבית > חדשות > תוכן

בחר את הדלת נחושת להקדיש תשומת לב מסיים

Nov 01, 2017

בחר את הדלת נחושת, כדאי לשים לב מסיים את, מידול, צבע, אך תלויה גם היצרן הוציא את ההוכחה. קודם כל, צרכנים בבחירת דלתות נחושת תחילה עליך לבדוק אם המוצר הזה יש תעודת הסמכה של איכות המוצר הלאומי, באישור כתוב על הגילוי של דלתות נחושת של הקטגוריה זיהוי, כדי למנוע רכישת איכות, אבל מחוץ לדלת נחושת.

שנית, במראה של דלתות נחושת הוא מראה טוב מאוד. בהסכום הכולל של ההשקעה קישוט, העלות של דלתות נחושת בדרך כלל חשבון עבור חמישה אחוזים ל 6%, המחיר של חומרים, צבע, דיני עבודה, טכנולוגיית עיבוד, ברווחיות החברות. כיום, מחיר השוק של דלתות נחושת נמכר תוכן שונה, טכנית הוא גם שונה. מפעלים Tongmen להתחרות בעיקר בביצועים של חומרים, עבודה, צבע, וכו ', האיכות היא לא אחידה. אז, לאחר הבנה של השוק מחיר רגיל, מומלץ כי הצרכנים לא לקנות מוצרים במחיר נמוך במיוחד. לבסוף, שים לב לשימוש של דלתות נחושת כדי להבטיח כי זה עקבי עם הסגנון הכללי של קישוט. כיום בשוק בעיקר מלאים דלתות נחושת, נחושת בחוץ החומר, אז גרם דלת נחושת.

יתרונות של דלתות ת נחושת ניתן לסמן את הציון

לעומת קטגוריות אחרות, דלתות נחושת בנוסף באווירה זוהרת, רגוע, יש תכונה חיובית הפאנג שוהי. מכיוון הדלת נחושת היא סמל לכבוד המשמח, בזמנים קדומים רק הקיסר יהיה הדלת של הדלת כדי להשתמש. בדלת נחושת, ועכשיו עם שיפור מתמשך של הסטנדרטים של אנשים חיים, דלתות נחושת גם עף לתוך בתיהם של דופן אנשים. ב הפנג שואי הוא אצילי ואלגנטי נחושת דלת, סמל למזל טוב! לא רק ניתן לבצע את מראה הבית מפוארים יותר, אך גם להדגיש את הזהות של האצילים. ערך גבוה יותר של דלתות נחושת, היא תורמת להדגיש את הטעם של האדון, לשפר את הציון. כמו המשפחה של המאמינים "הפטרון הקדוש".

היתרונות של שני: נחושת אביזרים דלת אבטחה גבוהה

Tongmen יהיה מצויד בדרגה גבוהה למניעת גניבה המנעול, שמים וארץ אבטחה בולט, הדלת תפרי בולט הכהים והבהירים, anti-theft איכות הוא טוב מאוד, יכול להבטיח את שלומם של החיים בבית.

היתרון של שלושה: נחושת יכול להישמר לתמיד חדש

נחושת היא תמיד נחושת, הצאצאים שלו לא ישתנה. נחושת יעריכו, הדורות הבאים ייהנו. במילים אחרות, נחושת יכול להישאר קבוע, הוא השקעה לטווח ארוך יותר.

היתרון של ארבעה: כיתה גבוהה ויקרה

"דברים נדירים" Tongmen יוקרה בסגנון להדגיש את הזהות של האצולה, טעם העולה, הערך של מעמד גבוה! מנקודת הראות של פנג שואי, דלתות נחושת יכול להיות בטוח, מאובטח, כך שלא יהיו שיותר אנשים להעדיף התקנת דלתות נחושת לתוך הדלת.

יתרון 5: אפקטי צבע מעולה

של הפאנג שוהי אמר, את הצבע של הדלת נחושת ואת הבעלים של חמשת היסודות להתאים את הצבע, יכול להביא עושר ומזל טוב. אם הדלת שלך משמש כדי לגשת לדלת, ויישא וקצת מרקם ייחודי. בנוסף, נחושת דלת צבע, סגנון, פרח דפוס עשיר!

יתרון 6: נחושת היא מתכת יקרה

דלת נחושת, המילון להסביר: שער הזהב Golden Gate. כי זה נחושת, נחושת הוא זהב וכסף לאחר הבי מטאל השלישי!