הבית > חדשות > תוכן

דלת זכוכית פלדה

Jul 10, 2017

מה זה פלדה זכוכית דלת?

עצה הליבה: FRP הדלת הידועה בשם עץ בינלאומי, פלדה, אלומיניום, פלסטיק לאחר הדור החמישי של דלתות ומוצרי חלונות, הוא גם אלומיניום מוצק, דלתות פלסטיק וחלונות של בידוד, עמידות בפני קורוזיה, תכונות ייחודיות משלה יותר: צבעוני , יפה, אופנה, דלת פלדה פלדה היה ידוע בעולם כמו עץ, פלדה, אלומיניום, פלסטיק לאחר הדור החמישי של דלתות ומוצרי חלונות, הוא גם אלומיניום מוצק, דלתות פלסטיק וחלונות בידוד, תכונות ייחודיות יותר שלה משלו: צבעוני, יפה, מסוגנן, ללא חשיפה לשמש, ללא התכווצות בחורף הקר, אין מתכת לחזק, אנטי אייג'ינג, עם הבניין עם החיים (כ -50 שנה). זכוכית פלדה דלת מבנה החומר הייחודי, יש לו מאפיינים מצוינים מסוימים.

סיבי זכוכית מחוזק סיבי זכוכית מחוזק סיבים, הוא בתחילת המאה ה -20, פיתוח של חומרים מרוכבים חדשים, יש לו אור, חוזק גבוה, קורוזיה, בידוד, בידוד, רעש יתרונות רבים אחרים.

דלת פלדה זכוכית עשוי סיבי זכוכית אלקלי משוטט ואת הבד שלה כחומר חיזוק, השימוש שרף בלתי רווי כחומר מטריקס, דרך תהליך מיוחד של שני חומרים מרוכבים אלה, ולהוסיף מילוי מינרלים אחרים, ולאחר מכן ריפוי חום, הכל מיני חלקים שונים של עיבוד פרופיל בצום.

2 תכונות עיקריות

אנטי אייג 'ינג, חוזק גבוה. פרופילים פיברגלס של חלל הבטן בצום ללא פלדה כמו בטנה, לא צריך שום חומר אחד כדי לשפר את עזר, להסתמך לחלוטין על מבנה המבנה שלה. כמו סיבי זכוכית ובד שלה כחומר חיזוק, לאחר שרף מלוכדות ללא צמר חשוף, pultrusion מכני חום ריפוי דפוס, כך כיפוף, כיפוף, נגד דפורמציה. עמידות בפני קורוזיה, חיים ארוכים FRP הוא חומר מרוכב באיכות גבוהה. זה חומצה, אלקלי, מלח, שמן מדיה קורוזיביים אחרים יש פונקציה מיוחדת נגד קורוזיה, לא חלודה. חיים רגילים PVC של 15 שנים, בעוד סיבי זכוכית החיים של 50 שנים, ואת החיים הבסיסיים של הבניין, ולכן השימוש של דלתות פלדה זכוכית יכול להפחית את הבעיה של החלפת חלונות ודלתות, חיסכון בעלויות