הבית > חדשות > תוכן

פלדה זכוכית דלת התנגדות קורוזיה טובה

Sep 14, 2017

סיבי זכוכית מחוזק דלתות פלסטיק וחלונות פרופיל הוא השימוש סיבי זכוכית אלקלי משוטט ואת הבד שלה כחומר חיזוק, השימוש שרף בלתי רווי כחומר מטריקס, באמצעות תהליך מיוחד של שני חומרים מרוכבים, ולהוסיף מינרל מילוי אחר, ולאחר מכן חום ריפוי, לתוך מגוון של חלקים שונים של פרופילי צום עשוי פרופילים פרופילים חלונות.

זכוכית דלתות פלדה וחלונות בבית ובחו"ל פיתוח

(1) התפתחות זרה. עם התפתחות של דלתות וחלונות השוק, דלתות פלסטיק PVC וחלונות לא הצליחו לענות על הצרכים של רב תפקודי. בשנות השמונים המוקדמות, קנדה בהצלחה פיתחה דלתות פיברגלס וחלונות.

פיברגלס הוא סוג חדש של חומר מרוכב שפותחה בחו"ל בתחילת המאה ה -20. צפיפותו היא 1.5 ~ 2.0g / cm³, 3 עד 4 פעמים קל יותר מאשר פלדה, ו 1.7 פעמים גבוה יותר מאשר תכונות פלדה, תכונות מכניות תכונות פיסיקליות טובים, הוא נמצא בשימוש נרחב הביטחון הלאומי, תעופה, בניית ספינות, רכב, תיירות, בנייה , וכו 'שדות שונים, כדי להפוך את המאה ה -21 באיכות גבוהה חומרים מרוכבים.

עשוי חלונות פיברגלס ודלתות, שפותחה בכמה אזורים בחו"ל מוקדם יותר, ופיתוח מהיר. עד תחילת 1990, דלתות פיברגלס וחלונות הורחבו במהירות לארצות הברית, רוסיה, גרמניה ויפן ומדינות אחרות. פיברגלס דלתות וחלונות יכול להחליף עץ, פלדה, אלומיניום, דלתות פלסטיק וחלונות, במונחים של תכונות כימיות, מכני ופיזי שלה, בבניית הדלתות והחלונות של התחרות בשוק, עם כוח חזק.

(2) הסטטוס קוו של התפתחות סין. מתוך התפתחות השוק, דלתות זכוכית וחלונות החלו להתהוות. כמו סיבי זכוכית חיזקה חומר פלסטי ייחודי חוזק גבוה, עמידות בפני קורוזיה, בידוד, בידוד, בידוד קול וחיים ארוכים, ויתרונות אחרים, הקהילה זיהתה. FRP דלתות וחלונות באזור הצפוני של סין כבר קידום מהיר, השוק החלה להתפתח.

מתוך פריסת השוק, סיבי זכוכית של סין חיזק דלתות פלסטיק חלונות הפצה אחידה. סיבי זכוכית של סין מחוזק דלתות פלסטיק וחלונות שמקורה בחורף קר בצפון, מושפע המדיניות המקומית, השוק הנוכחי מרוכז בעיקר בצפון סין, שאנשי, שנחאי ובמקומות אחרים. וגם בענף הבנייה גם צריך את דרום סין, ג 'יאנגסו ו Zhejiang ומקומות אחרים יש יישום קטן. תופעה זו היא בעיקר בשל הקהילה של סיבי זכוכית מחוזק דלתות פלסטיק וחלונות של קוגניטיבית זה לא מספיק

ממצב הייצור, דלתות זכוכית וזכוכית של סין השיגו ייצור בקנה מידה תעשייתי. נכון לעכשיו, סיבי זכוכית המקומי חיזק דלתות פלסטיק וחלונות מפעלים לייצור יותר מ -30, דלתות וחלונות פרופילים pultrusion יותר מ -150 קווי ייצור. אבל הגודל של מפעלי הייצור, ברמה הטכנית של אחיד, חלק ניכר של מפעלים להתעלם זכוכית דלתות פלדה פרופילי חלונות של טכנולוגיית הייצור ואבטחת איכות, פלדה פלדה pultruded דלתות פרופילים חלונות הם אורגניים, שילוב אורגני לתוך רב תפקודי חומרים מרוכבים, זה לא כמו זכוכית חומרים כללי, לא מבין את הטכנולוגיה תהליך pultrusion ומתכונים התהליך לא יכול לשלוף מוצרים מוסמכים.

יתרונותיו של פרופילי FRP

(1) חוזק אור גבוה. צפיפות יחסית של 1.5 ~ 200g / cm3, רק פחמן פלדה 1/4 ~ 1/5, אבל חוזק מתיחה קרוב, אפילו יותר פחמן פלדה, ואת הכוח הספציפי ניתן להשוות עם סגסוגת פלדה גבוהה. לכן, ב תעופה, רקטות, חללית, כלי לחץ גבוה ומוצרים אחרים צריכים להפחית את המשקל שלהם, יש תוצאות מצוינות, כמה אפוקסי FRP מתיחה, כיפוף דחיסת כוח יכול להגיע ליותר 400MPa.

(2) עמידות בפני קורוזיה טובה. FRP טוב חומרים עמידים בפני קורוזיה, האווירה, מים הריכוז הכללי של חומצה, אלקלי, מלח מגוון של שמנים ממיסים יש התנגדות טובה יותר. במיוחד עבור סביבת העבודה תנאי עבודה קשים יותר. הוחל על כל ההיבטים של קורוזיה כימית, הוא החלפת פחמן פלדה, נירוסטה, עץ, מתכות nonferrous וכן הלאה. (3) ביצועים בידוד טוב. האם חומר בידוד מעולה המשמש לייצור מבודדים. תדר גבוה עדיין יכול להגן על דיאלקטרי טוב, חדירות מיקרוגל טוב, כבר בשימוש נרחב ראדום מכ"ם.

(4) ביצועים בידוד טוב. מוליכות תרמית FRP הוא נמוך, טמפרטורת החדר הוא 0.3 ~ 0.4W / (㎡ · K), רק מתכת 1/100 ~ 1/1000, הוא חומר בידוד מעולה. במקרה של טמפרטורה גבוהה במיוחד מיידי, הוא הגנה תרמית אידיאלי וחומרים אבלציה, כדי להגן על היקום ב 2000 ℃ לעמוד במהירות גבוהה זרימת אוויר.

(5) יכול להיות מתוכנן להיות טוב.

יכול להיות מבוסס על הצורך בעיצוב גמיש מגוון של מוצרים מבניים כדי לעמוד בדרישות, וכדי להבטיח כי המוצר יש ביצועים טובים טובים.

אתה יכול לבחור את החומר באופן מלא כדי לענות על הביצועים של המוצר, כגון עמידות בפני קורוזיה יכול להיות מתוכנן, התנגדות למוצרים טמפרטורה גבוהה מיידית, כיוון המוצר הוא חוזק גבוה במיוחד, דיאלקטרי טוב וכן הלאה.

(6) אומנות מעולה.

יכול להיות מבוסס על הצורה של המוצר, דרישות טכניות, שימוש וכמות גמישות כדי לבחור את תהליך דפוס.

התהליך הוא פשוט, יכול להיות דפוס, את האפקט הכלכלי הוא יוצא מן הכלל, במיוחד עבור הצורה מורכבת, לא קל לעצב מספר קטן של מוצרים, אבל גם מדגיש את הטכנולוגיה מעולה.

(7) צבעים עשירים. פיברגלס דלתות וחלונות יכול להיות מבוסס על צרכי הלקוח השונים, עיצוב פנים, תרסיס בסגנון אדריכלי על פני השטח של צבעים שונים, באיכות גבוהה FRP יכול לבחור יחס סביר של חומרים ישירות לשלוף את הצבע שאתה צריך כדי לענות על הצרכים האישיים של אנשים אסתטיים, כדי למנוע את היישום לטווח ארוך של בלאי לאחר הבעיה.