הבית > חדשות > תוכן

פלדה זכוכית רכישת מיומנויות

Sep 30, 2017

למרות המדינה היא עכשיו יותר אגרסיבי בסנקציות שלה, אבל בכמה אזורים מרוחקים יותר יהיו הרבה אנשי עסקים רעים למכור זיופים לטובת. סוג זה של התנהגות לא רק גרם לצרכן נזק גדול מאוד, הביא גם את ההשפעה הרעה על המוצר האמיתי, עבור פיתוח מוצר כלשהו נחות מאוד. כאשר אנו קונים חלונות FRP ודלתות, הקפד לדעת קצת ידע רלוונטי מראש, או כדי למצוא אנשים מנוסים לקנות יחד, כדי למנוע להיות שולל. אז איך לבחור את הדלת FRP? בואו לרדת לשלב הבא.

כיצד לבחור דלתות FRP? FRP בחירת הדלת טיפים

1. תסתכל על המשקל

FRP בגלל השימוש של סיבי זכוכית שרף בלתי רווי וחומרים אחרים, באיכות מאשר הדלת הרגילה הרבה יותר קל.

דלת משותפת עשוי בעיקר מסגסוגת, היישום של חומרים חדשים הוא פחות, במשקל וקשיחות מאשר דלתות וחלונות FRP מעט יותר גרוע, וכמה תכונות אחרות אינן דלתות FRP טוב.

2. לשפוט לפי קול

קח את דלת העץ, את צליל הטפיחה ואת דלת סגסוגת אלומיניום שונה במידה ניכרת, ואת דלת הפלסטיק הפלסטיק יהיה כמה הבדלים. עבור דלתות FRP, בגלל השימוש בחומרים ודלת סגסוגת אלומיניום, יש כמובן שונה, אז יש כמה הבדלים בקול, קול יותר פריך שלה עם קצת הד תחושה, שלא כמו צליל של מתכת שיוצא אלומיניום דלת.

3, דרך התנגדות חום לזהות

הדלת FRP לא קל להמיס, ב 200 מעלות מתחת בעיקרון לא יופיע עיוות, ו FRP הדלת מוליכות תרמית אינה גבוהה, דרך סיבי זכוכית חיזק חלק הדלת פלסטיק של החימום, על פי המהירות של העברת חום לשופט. דלתות כלליות מחוממות, בעיקר כמה דלתות מתכת.

האמור לעיל הוא לדלת FRP לקנות את ההסבר מיומנות, אני מקווה לעזור לך. דלתות FRP יש הרבה יתרונות, אבל יש גם מחסור מסוים, עכשיו הרבה יצרנים של טכנולוגיית הייצור הדלת FRP הוא לא בוגר מאוד, ייצור של דלתות FRP יהיו כמה בעיות, ולכן הרכישה חייבת לבחור מותג טוב יותר .