הבית > חדשות > תוכן

פלדה זכוכית דלת יכולת אנטי אייג 'ינג חזקה

Nov 03, 2017

FRP דלתות כאשר הדור החמישי של דלתות וחלונות מוצרים, עץ, פלדה, אלומיניום, פלסטיק, בגלל הביצועים המצוינים שלה לשבחים בינלאומיים רבים. FRP הדלת יש בידוד תרמי מוצק, אנטי קורוזיה ועוד באיכות גבוהה, אבל יש גם אופנה יפה, יתרונות ייחודיים צבעוניים. לעומת אחרים חלונות ודלתות מוצרים, דלתות FRP לא ייגרם על ידי החום של השמש, ההתרחבות של התופעה לא יושפעו אוויר החורף הצטמקות, עם יציבות טובה. ואת חיי השירות הוא ארוך, יש ביצועים חזקים נגד ההזדקנות, גם לא צריך את המתכת הנוספת כדי לחזק. דלתות FRP הם מוצרים באיכות גבוהה מאוד הבניין.

כסוג חדש של חומר מרוכב, FRP הוא תוצר של מדע וטכנולוגיה במאה ה -20, אשר יש את היתרונות של משקל קל, חוזק גבוה, עמידות בפני קורוזיה, בידוד בידוד בידוד קול. השימוש דלתות FRP לייצור חומר, לא רק יש ניסיון טוב, אלא גם לשחק את התפקיד של חיסכון באנרגיה. בטווח הארוך, השימוש בדלתות FRP יכול לספק הגנה מסוימת לסביבה האקולוגית.

אבל בגלל הדלת FRP הוא עדיין אור, הפיתוח במדינה שלנו היא לא הפלגה חלקה. אמנם יש יתרונות רבים, אבל את החסרונות של הדלת FRP הוא גם ברור. במיוחד בשל המאפיינים של FRP, את brittleness קשה של דלתות FRP הוא גבוה יותר. בתהליך ההתקנה קל לגרום שריטות, ואת הנזק המתקבל קשה לתקן. במילים אחרות, אם תהליך ההתקנה כי ההגנה אינה במקום ונגרם על ידי התנגשות לשפשף ו-לתלות, אז זה חתיכת דלת זכוכית זכוכית באסתטיקה נגרם נזק בלתי הפיך, זה שווה לבזבז פיסת חומר. זוהי בעיה רצינית מאוד, ואנשים גם עובדים קשה כדי לגלות איך לפתור את זה.

בסין, טכנולוגיית הדלת FRP אינו בוגר. תהליך הייצור של דלתות FRP הוא מסובך, אבל הוא חסר עובדים מיומנים, ולכן יעילות הייצור הוא איטי מאוד. אבל יש חלק של העסק למטרות רווח, במקרה של איכות דלתות FRP לא ניתן להבטיח, זה מוקדם לשחק עם פיברגלס הדלת כמו נקודת המכירה של גימיקים, אשר לא רק מפריע סדר השוק, כך רבים מוצרי הדלת FRP מושלמים שהופצה בסיכום העסקי, אלא גם גרם לצרכן על הרושם רעוע הדלת FRP.

באופן מלא, איכות הדלת FRP המקומי הוא מעורב, הצרכנים צריכים ללמוד להבחין בעת ​​הקנייה. קודם כל, את האיכות הטובה יותר של דלתות FRP יש תכונה, כלומר, חוזק גבוה ואיכות האור. פרופילי FRP הם חורים באמצע, עם צפיפות יחסית של 1.08 בלבד, עם גמישות גמישות טובה. ברכישה, אתה יכול לגעת הדלת FRP ולהרגיש את איכותו. בנוסף, את הביצועים FRP איטום הדלת הוא גם טוב מאוד, ויש לו את המאפיינים של שימור חום וחיסכון באנרגיה, אז זה גם אחד התנאים התייחסות לרכישת דלתות FRP. אם אתה לא יכול לקבוע את הטוב או הרע, בחר ליווי מקצועי, לא בקלות לסמוך על המילים של העסק.