הבית > חדשות > תוכן

פלדה דלת עץ דלת החבילה עבור קישוט הפנים הוא בעצם לא מצויד בביצועים נגד גניבה

Oct 23, 2017

דלת עץ פלדה פנימית היא קבוצה של דלתות תואמים לעיצוב פנים, בעצם אין ביצועים נגד גניבה, משתמשים יכולים להיות מסופקים על פי בחירת היצרן של דף הפרסום של צבעים שונים, עץ, קווים דפוסי ועיצוב פנים אחרים כמו כולו, כבר לא קר כמו דלת הפלדה של מתואמת. מחירו הוא גם זול יותר מאשר דלת האבטחה פלדה.

פלדה דלתות עץ מחולקים בדרך כלל לשני סוגים, סוג של דלת עץ פלדה פנימית, המשמש לקישוט הפנים של הדלת להגדיר, השני נקרא דלת משוריינת. שתי הדלתות לעיל פותחו על דלת האבטחה, דברים רבים על התהליך מן הדלת נגד גניבה, המבנה של צלחת פלדה ועץ מעורב מבנה, זה נקרא דלת עץ פלדה.

דלת עץ פלדה פנימית: הוא סוג של עיצוב פנים חדר הדלת סדרה. השכבה החיצונית משתמשת בצלחת הפלדה, בפנים משתמש מסגרת עץ, פגז נייר וכך על החומר להגנת הסביבה למלא, מחיר מועדף, הוא שוק בוגרת יותר מקבל את התואר הגבוה יותר של הדלת באמצע התיכון בכיתה. סוחרי רבים או שורה של אשתו של סוג זה של הדלת המכונה דלת עץ פלדה. בגלל החומרים משטח וגני נגד גניבות שונים, ולכן ניתן להתקין רק בתוך הבית, כדי למנוע את השמש למקום, שנקרא הדלת הפנימית. השילוב של השניים נקרא דלת פנימית מעץ פלדה. בנוסף הדלת יהיה מצויד בדלת, כך זה יכול גם להיקרא עץ פלדה סט הפנים הדלת.

היתרונות של דלתות עץ פלדה:

1, מספר הציור פחות משתיים עד שלוש פעמים, חיסכון בעלויות, אבל גם הרבה שמן, רק השפעה חזקה לאחר הדפורמציה לא בקלות דפורמציה.

2, הדלת נסגרה בעצם לא רעש, תחושה אמנותית חזקה, משקל בינוני.

חסרונות של דלתות עץ פלדה:

1, הדלת להגדיר רב שכבתיים לוחות מרוכבים, לא מתאים לשימוש בשירותים. לא מתאים לאקלים לחים!

2, שינוי האקלים בדרום הוא גדול יחסית צריך להשתמש צלחת צלחת צלחת צלחת גבוהה!

3, לאחר ההשפעה של צלחת פלדה יפיק בורות קטנים, לא ניתן לשחזר את אב הטיפוס.

היתרונות של דלתות עץ פלדה:

1. יפה

אופנתי, שמנמן צבע. יפה ונדיבה, תחושה אמנותית עשירה, תלת מימדי חזק. פני השטח של השימוש בתהליך צבע, החלים על כל סוגי סגנון החדר, אצילי ואלגנטי, עיצוב מותאם אישית, את איכות החיים לפרשנות מושלמת.

2. הגנת הסביבה

פלדה ועץ הדלת הפנימית באמצעות פלדה באיכות גבוהה מרוכבים עץ מלא, לא כולל פורמלדהיד, טולואן, אין קרינה, הוא מוצרים ירוקים מעולה.

3. חסכון באנרגיה

דלת עץ פלדה פנימית, יחסית לדלת עץ מוצק חיסכון יותר מ 60% עץ.

4. כלכלי

השילוב המושלם של מסגרות הדלת והדלתות, קל להתקנה, לחסוך זמן, להציל עובדים, לחסוך כסף, הוא מוצר חסכוני ובמחיר סביר.

5. מעשית

פלדה דלתות עץ פנימי עם כוח טוב, ללא דפורמציה, יתרונות חזקים ועמידים.

6. סיבולת ארוכה

הוכחה עש, לחות הוכחה, anti-fouling, חום עמיד, סדק עמיד, חזק ולא מעוות, צליל בידוד אפקט טוב, הוא מוצר עמיד.