הבית > חדשות > תוכן

פלדה דלת עץ מראה סגנון יפה יותר נדיב

Sep 30, 2017

בניגוד דלתות פלדה, דלתות עץ פלדה הם יותר אסתטי ונדיב בגלל סגנון המראה שלהם. ועוד ועוד על ידי מספר עצום של בעלי אהבה. דלתות עץ פלדה הם בעיקר מבנה פלדה פלדה, הדלת מוקפת אבזם צלחת פלדה יחד, המסגרת בדרך כלל עבור משטח דקורטיבי של פלדה קובע. כקטגוריה חדשה, עבור פלדה דלתות עץ הרכישה ואת היתרונות והחסרונות, הצרכנים בהכרח יש ספקות. העורכים הבאים יהיו קשורים ידע של פלדה דלתות עץ.

1. לפני שאתה יודע את המחיר של פלדה דלת עץ, אנחנו יכולים קודם להבין את הבחירה של פלדה דלתות עץ. קודם כל, אנחנו צריכים לדעת את המאפיינים של דלתות עץ פלדה. דלת העץ פלדה לא צריך להשתמש בנגרות קרן בתשלומים, ואינו צריך להשתמש בחומרי עזר אחרים. אבל צריך להיות פתח מלט מלא. זה דורש מהמשתמש לדעת את גודל החור בקיר (מינימום הקיר חור בגובה, רוחב הקיר המינימלי עובי הקיר המרבי) לפני רכישת דלת עץ פלדה.

2. פלדה עץ הדלת נגד גניבת הפונקציה היא בעיקר דרך באמצע של צלחת פלדה להשיג, ולכן ברכישת דלתות לשים לב לדלת פלדה פלדה laminating עובי פלדה, באיכות גבוהה פלדה עובי הדלת עץ צריך להיות 0. מעל 5mm (תקן התעשייה הלאומית). אם עובי של צלחת פלדה הוא פחות מ 0. מתחת 5 מ"מ הוא פלדה נחותה דלת עץ. שימו לב מיוחדת לנקודה זו.

3. בחר דלת עץ פלדה לא להתעלם חומר מסגרת ועובי. דלתות עץ פלדה התומכות בחומר מסגרת הדלת עבור רב שכבתיים מעץ מלא, עובי החומר בעובי 2 ס"מ ועובי 3.2 ס"מ, 2 ס"מ עובי כללי מתאים רק שרוול הדלת נפרד. כיסוי החלון (לא מתאים לדלת העלים), עם שער העץ העשוי עץ, עובי מסגרת ההתאמה בדרך כלל בוחר בעובי 3.2 ס"מ. בחר את השורה, חומרים פולימר אופציונלי (לא מעוות בקלות) סגנון אופציונלי קווי שטוח קווי גלי שני.

4. קנה דלת עץ פלדה טובה, השלב האחרון לא ניתן לקחת קלות, כל קטע של דלתות עץ פלדה צריך לבחור את החומרה התואמת, עם הדלת התומכת בחומרה מחולק הצירים. יניקה הדלת. שלושה סוגים של מנעולים, חומרי מתכת יש לבחור סגסוגת או נירוסטה, במיוחד את הבחירה הטובה ביותר של צירי ציר נירוסטה, עם הציר אמא ההתקנה של הדלת ואת הפער בין קטן, יפה יחסית.

שיקולים

1. פלדה ווד יתרונות הדלת: בעצה קטנה אנו יודעים כי דלתות פלדה עם פונקציה נגד גניבה, בנוסף נגד גניבה זה יתרון. היתרונות של דלתות פלדה ועץ: דלתות פלדה יש ​​גם הגנה על הסביבה, חיסכון בעלויות. בגלל דלת הפלדה ביצירה לא צריך לצייר, כך פחות זיהום צבע ופחות שמן, כך חיסכון בעלויות יותר. פלדה דלתות עץ בידוד קול, בידוד חום דלת אפקט הדלת בולטת במיוחד.

2. פלדה דלת עץ חסרון: כבד יותר, שרוול השער דרישות גבוהות ציר. צבעים ללא דלתות הדלת נוטים יותר לבעיות. עכשיו השוק על דלתות הפלדה של מספר הולך וגדל של מותגים, שקית מעורבת, מותגים קטנים הם לעתים קרובות לא טכנולוגיה מושלמת. אז זה סביר יותר שיהיו בעיות במונחים של איכות.