הבית > חדשות > תוכן

חמשת האלמנטים של הפנג שואי בדקורציה של דלת נחושת וילה

Oct 13, 2017

חמשת האלמנטים של הפנג שואי בעיטור של הדלת נחושת וילה

עם עליית המגמה האופנתית רטרו הרוח, האווירה התרבותית חזקה של הדלת נחושת היה המועדף על ידי עיטור אדריכלי, במיוחד את הדלת נחושת וילה החלה להיכנס למשפחה רגילה. היסטוריה ארוכה של דלתות ברונזה ההתקנה של הפנג שואי הוא מאוד חשוב.

1, הדלת לאותם בנייני משרדים מסחריים, מוסדות, וילות הביצועים הטבעיים הוא גם גודל מעולה, מתון, זה חזית של בית, לנקות ובהיר, מינג Yue, כל הקיסרים, מבנים עתיקים נשארים עם מוצרי נחושת בהירים , רחב שטוח, לא עמום מורכב, את גודל הדלת ואת הבית, דלת נחושת יהיה נגד גניבה הביתה, לא רק את גודל דפוס לשתף פעולה. דלת הבית קטן, או הבית Menda הם בסגנון מתקדמות, ב סטריליזציה, אש, נגד קורוזיה, לחבל הוכחה, שלב מבשר רעות, דלת מתונה, קטנה, גז מיד מתוך אבק יש ביצועים מצוינים. בוא, כסף לא יכול להישאר, קל משוחרר כסף. אם הוא קטן מדי, אם כי ההשוואה הכספית לא תדלף, אבל אנשים יהיו צרות אופקים, קמצנים, גם עבור מבשר רעות, כך גודל הדלת צריך להיות מתון.

2, הדלת היא לא צריך גג של אנשים אחרים, כרכובים, ראש החיה, הכביש, כגון חפצים מבשרים Chong. אם זה הכביש של צ 'ונג, אם יואן יון צ' י הוא מבשר טובות, יש "צ'ונג לה ארמון יסולא בפז" המוניטין. המהירות של הכביש, לא מתאים יואן יון הוא עז, ניתן להשתמש כדי לחסום את העץ או את המשמרת הדלת. הדלת נחושת העצים להיות מסוכך לא צריך להיות גבוה מדי, אחרת מכסה את יציאת האוויר, גז ין הוא משגשג מדי, ואת המחלה העיקרית.

3, הקדמי של הבית לא למקדש אבות, מקדשים, באופן כללי, המקדש הוא רוחות המקדש של אלוהים, יין צ'י הוא כבד מאוד, צ'י יין הוא כבד רעה, הדלת יש צורך לפתוח בצד כועס, כלומר, המקום שבו היאנג כבדה, דלת נחושת ולכן יש להימנע משער המקדש הקדמון; אדם שקל להיות נפשי, אלכוהוליסט, מזויף ובלתי פעיל.

4, הדלת פונה אל גג הגג של הבית ממול, וון פלוס סכין חדה, לא רק בבריאות למגורים הוא מאוד שלילי, אלא גם להשפיע על ההרמוניה בין אנשים ואנשים, הבית Zhongcai יון הוא גם נזק גדול .

5, את הדלת לא צריך להיות מוצל על ידי עצים גדולים. הדלת עבור כל יציאת האוויר למגורים, דרך זה קואו, יכול להיות מבוא גז טוב, דלת נחושת אם העץ בלוק, אוורור, גז יאנג אל לא ללכת, יין צ'י החוצה, השמש מכוסה, כך הבית הפיק לח, כל כך עז. עצים לא יכול להיות משגשג מדי כדי לכסות את הגג, ישפיע על אוורור ושמש, להפוך את הבית טחוב.