הבית > חדשות > תוכן

הדרך של הארכת חיי הדלת נחושת

Jul 18, 2017

כיצד להאריך את חיידלת נחושת, תן לנו את ההערות הבאות

1, השימוש של דלתות נחושת, אין לתלות חפצים כבדים על הדלתות או להתרחק מחפצים חדים, שריטות, פתוח או סגור הדלת, האם לא לעתים קרובות קשה מדי או לפתוח את זווית גדול מדי, כדי שלא לגרום נזק לדלת נחושת.

2, לא לעתים קרובות עם מים כתמים (או פתרון אחר) של היד כדי לפתוח את המנעול, שמא דהוי לנעול הדלת. . לפתוח את המנעול של הדלת או סובב את כפתור נעילה, לא בכוח חזק מדי, ובכך מקצר את חיי השירות lock. ציר, מנעולי הדלת ופעילויות אחרות רגיל של האביזרים חומרה, כאשר חופשי צריך לתגבר באופן מיידי. כאשר המנעול של הדלת אינה פתוחה, באפשרותך להוסיף כמות נאותה של עיפרון קצף המנעול, ולאחר זכור כי אתה לשמן בשמן מזון.

3, (דלת זכוכית נחושת) ניגבה הכוס, לא עושים את הסוכן ניקוי או מים לתוך הסדקים שכבות זכוכית, שמא להרכב לקרנל. לא בכוח חזק מדי ניגבה הכוס, כדי למנוע נזק לאדם. לאחר זכוכית שבורה או בליטה גדולה, הקפידו לשאול אנשי תחזוקה מקצועיים לצורך תחזוקה.

4, לנקות את פני השטח של דלת נחושת כתמים (כגון טביעת יד), ניתן להשתמש לנשום רטוב, לנגב עם מטלית רכה, בד קשה קל לגרד את פני השטח, כתם כבד מדי ניתן להשתמש עם הסוכן ניקיון ניטראלי, משחת שיניים או ריהוט ניקוי סוכן מיוחד טיהור, מיד הברק. דלת נחושת בקצוות ובפינות ולא לעיתים קרובות לשפשף, כדי להימנע בקצוות ובפינות של חומר משטח דהוי ופגעו. מוצרי עץ המשמש להסרת אבק, לא נוח עם אירייז'ר בד כותנה רכים, יכול לשמש כדי להסיר אבק. כדי לשמור דלת נחושת משטח מבריק ואת חיי השירות, צריך להיות באופן קבוע לנקות, אבק, יכול להשתמש קישוט עץ מוצרי תחזוקה ייעודי נוזל על פני השטח של ותחזוקו.

5, באביב או בחורף, צריך לשים לב אוורור מקורה טוב, כדי לשמור על לחות מקורה, כך הדלת נחושת בטמפרטורת חדר רגילה, לחות, מתכת אביזרי קורוזיה, איטום קצה, דיקט חד שכבתי חומר חופש. בעת שימוש חימום חשמלי או ציוד אחר חימום בחורף, להרחיק מוצרי עץ כדי למנוע דפורמציה של חום.