הבית > חדשות > תוכן

וילה נחושת והדלת תחזוקה צריך להיות איך להימנע תחמוצת

Oct 25, 2017

וילה דלת נחושת הגנה חשובה מאוד, כי הדלת נחושת של סיבות משלהם חומר גלם. אם זה טיפה פשוטה של פני השטח, ייחשף בתוך צלחת electrolytic, ואז הצלחת electrolytic פעם אחת עם החמצן באוויר יתקפו את תגובת חמצון, וכתוצאה מכך חלודה צלחת electrolytic, המשפיעים על הדלת היפה.

לשמור על שהדלת נחושת חשוב לדבוק שלמות מבחוץ, כדי למנוע בליטות בליטות. השימוש הנוסף צריך להיות זהיר, התחזוקה הרגיל של הדלת נחושת, באפשרותך להשתמש מגבת יבשה לבריאות שלו. אבל יכולה לא להשתמש העשירים מרכיבים כימיים בשכבת מגן פגום של דטרגנט לבריאות, פתוח וסגור את נחושת הדלת כאשר אני גם צריך להיות איטי ולא אז היכולת להימנע רמה גדולה של דלתות נחושת, להקפיץ דברים אחרים, להוביל ההגנה של דלתות נחושת שכבה פגום. התחזוקה דלת נחושת וילה הרגיל צריך גם למנוע חלק החמצון של נזק השטח שלה לשער נחושת הנגרמת על ידי קורוזיה.

דלתות הארד מנוקים, האיוורור, יש צורך להיות לב, אבל גם ציין כי בחלקים אחרים של הבית לא ישפיעו על השימוש של דלתות נחושת בשטח. איך להאריך את חיי דלתות נחושת, לתת לך יותר נקודות.

1, השימוש של דלתות נחושת, לא לתלות את הדלת כבדה מדי או למנוע מגע חפצים חדים, להתחיל מאפס, פתוח או סגור הדלת לעיתים קרובות תשתמש בכוח מופרז או בזווית פתוחה גדול מדי, כדי לא לגרום נזק לדלת נחושת.

2, אין להשתמש זה עם מים (או פתרון אחר) כדי לפתוח את הדלת, כדי לא לנעול את הצבע. כאשר אתה פותח את הדלת או להפוך את ידית הדלת, אל תהיה קשה מדי להפחית את חייו של המנעול. צירים, מנעול אביזרי חומרה, משוחרר מיד להדק פעילויות רגילות אחרות. המנעול אינו פועל במצב פתוח, באפשרותך להוסיף הכמות הנכונה של עיפרון קצף לתוך המנעול, זוכר משהו כמו בישול בויסות שמן.

3, (דלת זכוכית) קאבו, הסוכן טמאה או מים העשוי זכוכית חרוזים סדקים, אז אין צורך דפורמציה. אל תשתמש בכוח מופרז כדי למנוע נזק זכוכית, פגיעה גופנית. זכוכית שבורה או גדולות לאחר המיסה, הקפידו לשאול אנשי אחזקה מקצועי לעבודות תחזוקה.

4, להסיר את השטח הדלת כתמים (כגון טביעות אצבע) יכול לשמש עבור הנשימה רטוב, באמצעות מטלית רכה, לנגב עם מטלית קשה קל מאוד לגרד את פני השטח, הכתם, זה כבד מדי כאשר משתמש דטרגנט נייטרלי, משחת שיניים או ריהוט סוכן ניקוי, טיהור, מיד הברק. נחושת הדלת, אז כמו לא יתקלף לפינה של הפנים של החומר נזק לקצה לעשות לעיתים קרובות לא לשפשף. מוצרי עץ, להסיר את האבק ים כותנה רכים, באפשרותך להשתמש שואב אבק כדי להסיר. להשאיר משטח נחושת, אורך חיים, ניקוי קבוע, אבקת, השימוש של מוצרים דקורטיבי מעץ כדי להגן על פני השטח של ריפוי נוזלי.