דלת בטחון החיצוני של דלת הכניסה נחושת באיכות גבוהה (WX-S-516-1200)

המוצר תיאור אבטחה פלדה דלת - הסמכה: ISO9001/CE/Soncap - בגודל סטנדרטי: 2050 * 860/960 - חלת דבש מילוי - איכות טובה, מחיר תכונות: 1. חומר: גיליון פלדה התגלגל קר. 2. תפקוד: למניעת גניבה; אנטי-קול וחום נשמר. לספק שטח פרטי מושלם בשבילך. 3....

פרטי המוצר

תיאור המוצר

אבטחה פלדה דלת
-הסמכה: ISO9001/CE/Soncap
-גודל רגיל: 2050 * 860/960
-חלת דבש מילוי
-איכותי, מחיר
תכונות:
1. חומר: מעורגל קר גיליון פלדה.
2. תפקוד: למניעת גניבה; אנטי-קול וחום נשמר. לספק שטח פרטי מושלם בשבילך.
3. יתרון: מתאים עובי קיר שונה; ישימה עבור בית הספר, מלון, בניין, וכו '; סיום מגן עמיד; ידידותי למשתמש ולסביבה.
4. שירות OEM דרישות מיוחדות הינם זמינים על פי שווקים שונים.

ידיות

מנעול גופות

צירי

החברה מבוא
Wanxin Doorsandamp; מפעלים Windows, נוסדה בשנת 1999, הוא manufactuer מקצועי, יצואנית של דלתות במשך עשר שנים בסין. שני המוצרים המובילים הם אבטחה doorandamp פלדה; דלת PVC פנים. אמונתנו היא באיכות טובה, מחיר טוב, שירות טוב ללקוחות. הדלתות שלנו מיוצאים בעיקר רוסיה, פולין, רומניה ואזורים אחרים.
בתור דלת פלדה יש לנו כלכלה seriesandamp; סדרה רגילה, מידע נוסף אנא בקרו website(chinawanxin) החברה שלנו. אנו מחכים לאיש הקשר שלך, אענה לך על הפעם הראשונה לקבל שאלתך.

אם אתה הולך דלת בטחון החיצוני של הדלת הקדמית סיטונאית מותאמים אישית באיכות גבוהה נחושת (wx-s-516-1200) עם מחיר זול, מוזמן לפנות את המפעל שלנו. אנחנו אחד ידועים באיכות גבוהה נחושת דלת הכניסה אבטחה חיצוניות הדלת (wx-s-516-1200) יצרנים וספקים בסין. המוצרים שלנו הם של עיצוב מעולה, איכות חומרים. בבקשה ובטוח לקנות.

חקירה