ערך צבע נחושת בן אמא פלדה דלת (ציור נחושת WX-S-314-1200)

מוצר תיאור החברה מבוא Wanxin דלתות & חלונות מפעלים, נוסדה בשנת 1999, הוא manufactuer מקצועי, יצואנית של דלתות במשך עשר שנים בסין. שני המוצרים המובילים הם דלת בטחון פלדה & דלת PVC פנים. איכות טובה, מחיר טוב, שירות טוב עבור...

פרטי המוצר

תיאור המוצר

החברה מבוא
Wanxin Doorsandamp; מפעלים Windows, נוסדה בשנת 1999, הוא manufactuer מקצועי, יצואנית של דלתות במשך עשר שנים בסין. שני המוצרים המובילים הם אבטחה doorandamp פלדה; דלת PVC פנים. אמונתנו היא באיכות טובה, מחיר טוב, שירות טוב ללקוחות. הדלתות שלנו מיוצאים בעיקר 45countries. בתור דלת פלדה יש לנו כלכלה seriesandamp; סדרה רגילה, מידע נוסף אנא בקרו website(chinawanxin) החברה שלנו. אנו מחכים לאיש הקשר שלך, אענה לך על הפעם הראשונה לקבל שאלתך.
תכונות:
1. חומר: מעורגל קר גיליון פלדה.
2. תפקוד: למניעת גניבה; אנטי-קול וחום נשמר. לספק שטח פרטי מושלם בשבילך.
3. יתרון: מתאים עובי קיר שונה; ישימה עבור בית הספר, מלון, בניין, וכו '; סיום מגן עמיד; ידידותי למשתמש ולסביבה.
4. שירות OEM דרישות מיוחדות הינם זמינים על פי שווקים שונים.
תודה על הדאגה שלך עם דלת פלדה האבטחה שלנו. אנחנו מסתכלים קדימה כדי שלך מידע נוסף מעל הדלת שהוזכרו אשר משרתים אותך יותר, לדחוף את העסקאות שהופכים!
בהמשך הוא איש הקשר שלנו באינטרנט. אנחנו מקווים מאוד לשמוע את שאלתך!
ידיות

מנעול גופות

צירי

אם את הולכת אמא סיטונאית מותאמים אישית בן נחושת צבע פלדה דלת הכניסה (ציור נחושת wx-s-314-1200) עם מחיר זול, מוזמן לפנות את המפעל שלנו. אנחנו אחד של אמא ידועים הבן בצבע הנחושת כניסה דלת פלדה (ציור נחושת wx-s-314-1200) יצרנים, ספקים בסין. המוצרים שלנו הם של עיצוב מעולה, איכות חומרים. בבקשה ובטוח לקנות.

חקירה